Adrasan Konaklama Tavsiyesi

Adrasan Konaklama Tavsiyesi

Ülke turizmine en çok katkı sağlayan şehirlerimiz arasında yer alan Antalya’da bulunan Adrasan, saklı kalmış doğa güzelliği ile keşfetmeyi bekleyen yeni ziyaretçilerini heyecanlandırıyor. Denizinin temiz olması, doğasının ferah olması ve bakir bir bölge olması, Adrasan’ı önemli kılıyor. Adrasan, Kumluca ilçe merkezine bağlıdır. Kumluca denildiğinde, akla ilk gelen bölgeler arasında da kendisine yer bulmaktadır. Günübirlik ziyaretler ya da konaklamalı tatil şeklinde Adrasan’da misafir olabilir, Adrasan ve Adrasan’ın saklı kalmış birbirinden güzel doğa harikalarını yakından inceleyebilirsiniz. Sizler için Adrasan konaklama tavsiyesi hakkında bilgileri bir araya getirdik…

Adrasan Konaklama Tavsiyesi

Adrasan’da konaklama yapmak için; pek çok nedeniniz olacaktır. Çoğu kişinin keşfetmek istediği ama bir türlü keşfedemediği Adrasan’da güzel bir tatil yapmak, sizi oldukça derinden etkileyecektir. Bunu neden söylüyoruz? Çünkü Adrasan, fotoğraflar da bile doğasını yansıtmayı başarmaktadır.

Ve bu kadar harikulade bir lokasyon olan Adrasan’da konaklamak için de çeşitli nedenleriniz olacaktır. Antalya bungalov evleri arasında yer alan ve her misafirine ayrı bir özen, titizlik ve şefkat ile hizmet veren River Adrasan sizleri de ağırlamaktan gurur duyacaktır. Adrasan bungalov evleri denildiğinde akla gelen tesislerden bir tanesidir.

Ailenizle ya da arkadaşlarınızla beraber, hatta çocuğunuzla bile rahatça konaklama yapabileceğiniz işletmede; doğayı keşfetmeye vaktiniz olacaktır. Huzurlu ve keyifli bir Adrasan konaklama önerisinde bulunduk. Ev konforunuzu aratmayacak güzel bir tatil planı için geç kalmayın.

Adrasan’a Ulaşım Seçenekleri

Antalya’nın incisi Adrasan’a gitmek için; toplu ulaşım araçlarını veya kendi aracınızı kullanabilirsiniz. Kendi aracınız ile Adrasan’a gelecekseniz; Antalya’dan yola çıktığınızda, Kemer – Kumluca tabelalarını takip etmelisiniz. Kumluca’ya gelmeden, Ulupınar’ı geçtikten sonra Adrasan yol ayrımını göreceksiniz. Adrasan sapağından yola devam ettiğinizde, yaklaşık 8 ile 10 kilometre kadar, bol virajlı bir yolculuk sizi bekliyor olacaktır.

Aracınız yok ve araç kiralaması da yapmak istemiyorsanız; Antalya Otogarı’ndan Kumluca’ya, Kumluca’dan da Antalya Otogarı’na giden otobüslere binebilirsiniz. Otobüsler, Adrasan sapağına kadar gidecektir. Adrasan yol ayrımında indikten sonra, taksilere binmeniz gerekmektedir. Ayrıca yol üzerinde bol bol otostop çeken gezgin de bulunmaktadır. Adrasan’da güzel bir tatil yapmak için nedenlerinizin olmasına gerek yok, rotanız olsun yeter…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?