River Adrasan Görsel
River Adrasan Görsel

River Adrasan Hakkında

Adrasan’ın en eski otellerinden birisi olan River Hotel, kusursuz bir Adrasan tatili geçirmeniz için siz değerli misafirlerini bekliyor. Adrasan River Hotel, 10 yılı aşkın bir süredir yerli ve yabancı binlerce müşteriyi ağırlamış ve kendi evinde gibi hissettirmiştir. Şirin bir tatil beldesi olan Adrasan; eşsiz koyu, tertemiz ve bereketli denizi, çam ağaçlarıyla kaplı ormanları, tatlı rüzgarlara ev sahipliği yapan tepeleri, kuş cıvıltıları ve dere içinde yüzen sevimli ördekleriyle her yaştan insanı tatile çağırıyor. Türkiye’nin en güzel denizinde yüzmek için elinizi çabuk tutun.

River Hotel’de sizler için özenle hazırladığımız özel localarda oturup, Adrasan Deresi’ne ayaklarınızı uzatarak serinliğin tadını çıkarabilir kahvenizi keyifle yudumlayabilirsiniz. Ördeklerimizle birlikte kahvaltı yaparken derenin içerisinde yüzen balıkları seyredebilirsiniz.

River Hotel’de dilerseniz bungalov evlerimizde veya standart odalarımızda konaklayabilir, dilerseniz otelimizde konaklama yapmadan restaurantımızda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Adrasan River Hotel; denize 2-3 dk. yürüme mesafesinde (150mt) dere kenarında 12 oda ve 7 bungalovla hizmet vermeye devam etmektedir. Derenin üzerinde restaurantımız, mini barımız ve özel localarımız vardır. Huzurlu ama aynı zamanda eğlenceli bir tatil yapmak için ideal bir ortamdır.

Adrasan, keyifli ve eğlenceli bir tatil geçirmeniz için çok çeşitli aktivitelere olanak sağlıyor. Adrasan’ın bakir koylarını keşfetmek için tekne turlarına katılabilir, Adrasan’ın bereketli denizinde balık avı turlarına çıkabilir, dalış okulunda eğitim alıp dalabilir, yamaç paraşütü uçuşu yapabilir, özel trekking parkurlarında yürüyüşler yapabilir, Likya Yolunu takip ederek tarihi ve doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Adrasan River Hotel olarak sizleri bu cennet köşesinde ağırlamaktan, keyifli ve eğlenceli bir tatili en uygun fiyatlarla yaşatmaktan zevk duyacağız. Adrasan’da uygun fiyatlı ve kaliteli otel arayanlar için Adrasan River Otel olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.